Nordlux Belir

výrobca Nordlux #2312201018
38 € 30
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zaoblený dizajn

Nástenné svietidlo Beril od Nordluxu má okrúhly dizajn, zapadne do vášho interiéru, akoby tam bolo odjakživa. Vydáva príjemné svetlo smerujúce nahor i nadol, a vytvára tak úžasný svetelný efekt. Pohyblivé tienidlo navyše umožňuje nastaviť smer svetla, čím pomáha vytvoriť dokonalú atmosféru. Skvelý efekt dosiahnete umiestnením niekoľkých svietidiel vedľa seba a nasmerovaním rôznymi smermi. Nástenné svietidlo môžete mať hneď v 4 farebných vyhotoveniach.

Čierny variant obsahuje čierny kábel; biely, hnedý a olivovozelený variant obsahujú biely kábel.

Nástenné svietidlo Beril v zaoblenom dizajne ihneď zapadne do vášho interiéru. Vyžaruje svetlo nahor i nadol, a tak vytvára príjemný svetelný efekt. Svietidlo môžete mať v 4 farebných vyhotoveniach. (hnedá)
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
15,6cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.