Nordlux Aslak

výrobca Nordlux #45730101
65 € 32
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriálna elegancia

Ak uprednostňujete industriálny štýl a jednoduchosť, bude pre vás stropné svetlo Aslak od Nordluxu s dvoma spotmi to pravé. Praktické, a predsa elegantne pôsobiace kovové lampičky s nastaviteľnými tienidlami skvele doplnia každý interiér. K dispozícii v čiernej alebo bielej farbe. Najlepšie vyniknú v kombinácii s ďalšími kúskami z dizajnového radu svetiel Aslak.

Klasické stropné svietidlo Nordlux Aslak s dvoma otočnými bodovými svetlami vo dvoch farbách (biela)
Hĺbka
20cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.