Nordlux Alton

výrobca Nordlux kolekce Alton #2010506001
97
dostupnosť: na požiadanie

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jemná nostalgia

Stropné svietidlá Alton od Nordluxu s opálovým alebo dymovým tienidlom dodajú interiéru zasnenú, nostalgickú atmosféru. Jemné kovové detaily a hladká silueta sú zárukou elegantného vzhľadu. Bude ideálnou okrasou vašej obývačky rovnako ako vynikne v predsieni, kde mäkkým svetlom privíta hostí.

Séria svietidiel Alton od Nordluxu z dymového a opálového skla. Spojenie jednoduchosti a elegancie. (opálové sklo, mosadz)
Dĺžka
27,5cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maximálny príkon
25W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.