Nordlux Ethan 2

výrobca Nordlux #2110410103
76
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stropná krása

Ethan je séria reflektorov od Nodluxu so štvorcovým pôdorysom, ktoré poskytujú príjemné svetlo vďaka priloženým vymeniteľným reflektorom. Jednoduché tienidlo Ethan 2 zaisťuje, že zapadne do ktorejkoľvek miestnosti – pristane mu to bude ako v kuchyni, obývacej izbe, tak v spálni alebo na chodbe. Vyberte si z dvoch farebných vyhotovení, čierneho alebo bieleho.

Info o kryte
 

Čierny variant obsahuje vymeniteľné vnútro – v čiernej a zlatej farbe.

Biely variant obsahuje vymeniteľné vnútro – v bielej a striebornej farbe.

Jednoduché dizajnové stropné svetlo so štvorcovým pôdorysom. Hodí sa do akejkoľvek miestnosti, vyberte si z čiernej alebo bielej farby. Každá verzia obsahuje vymeniteľné vnútro. (čierna)
Hĺbka
10,5cm
Krytie
IP20
Materiál
hliník, kov
Maximálny príkon
2x10W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.