V žiare reflektorov

Objavujte svet so svietidlami z radu Explore. Pod ním si vždy budete pripadať ako hviezda v žiare reflektorov. Moderné jednoduché svetlo svojim jemným dizajnom dodá trochu života aj do inak strohého interiéru. LED žiarovky navyše zaistia nízku spotrebu energie a dlhú životnosť. Má flexibilné rameno, ktoré umožňuje pohodlné nastavenie svetla. Vypínač nájdete na základni lampičky. Kábel je odpojiteľný, takže svetlo sa dá namontovať priamo do steny.

Minimalistická nástenná lampička Nordlux Explore s bodovým svetlom na flexibilnom ramene dodávaná s LED žiarovkou (mosadz)
Priemer
5,5cm
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Výška
12cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.