Nordlux Fleur

výrobca Nordlux #2112101001
54
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kvet dávnych časov

Hľadáte nádych dávnych čias v novom kabáte? Nordlux Fleur bude pre vás skvelým riešením! Nástenná lampička v púdrovej bielej farbe s nádychom vintage dizajnu a s mäkkými líniami bude skvelým doplnkom do interiéru. Mosadzné detaily dodávajú lampičke jedinečný vzhľad a pomocou nastaviteľnej hlavy si svetlo ľahko namierite na svoju obľúbenú knihu.

Nástenná lampička vo vintage dizajne s mosadznými detailmi, to je Nordlux Fleur. Vďaka nastaviteľnej hlave ju ľahko nasmerujete požadovaným smerom (béžová)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
21,2cm
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.