Nordlux Texas

výrobca Nordlux #47141001
38
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Maximálne jednoduchá klasika

Maximálne jednoduchá a oku lahodiaca klasika – to je Nordlux Texas. V hladkom vyhotovení z odolného kovu. Vhodne doplní každý čitateľský kútik alebo spálňu. Nastaviteľná hlava umožňuje smerovať svetlo presne tam, kde ho potrebujete. K dispozícii v čiernej a bielej. 

Nordlux Texas – klasická kovová nástenná lampa s oblými tvarmi (biela)
Dĺžka kábla
180cm
Hĺbka
20cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.