Nordlux Ray

výrobca Nordlux #63191033
32
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Štýlové a variabilné

Obľúbené lampy Ray sú štýlové a ponúkajú mnoho variantov, ako ozdobiť váš interiér. Môžete si vybrať z niekoľkých farebných a materiálových kombinácií. Svietidlá sú vyrobené z čierneho kovu alebo opálového skla v kombinácii s chrómom. Použite ju ako ozdobnú lampu v rohu, ktorý potrebuje trochu viac svetla, ako lampu na čítanie pri pohodlnom kresle alebo ako osvetlenie spálne. Je vhodná do všetkých miestností v interiéri, skvelým doplnkom budú aj závesné a stojacie svetlá alebo stolové lampičky rovnakej série.

Nástenné svietidlo v celočiernom alebo chrómovom variante s nastaviteľným tienidlom z opálového skla (chróm, opálové sklo)
Dĺžka kábla
180cm
Hĺbka
23cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.