Nordlux Explore

výrobca Nordlux #2213505003
54
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektorov

Objavujte svet so svietidlami z radu Explore. Vedľa neho sa budete cítiť ako hviezda v žiare reflektorov. Moderné jednoduché stolové svetlo svojím jemným dizajnom oživí inak strohý interiér. LED žiarovky navyše zaistia nízku spotrebu energie a dlhú životnosť. Lampička má flexibilné rameno, ktoré umožňuje pohodlné nastavenie svetla, napríklad na vašu obľúbenú knihu.

Minimalistická stolová lampička Nordlux Explore s bodovým svetlom na flexi ramene. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.