Jednoduchosť a elegancia

Stojacia lampa zo série Molli od výrobcu Nordlux je minimalistická a elegantná, bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Šikmé tienidlo z matného bieleho opálového skla v kombinácii s čiernym kovom tvorí skvelý pár a zaisťuje jemné rozptýlené svetlo. Nastaviteľné rameno určite využijete v čitateľskom kútiku nasmerované na obľúbenú knihu alebo v tmavom kúte miestnosti.

Minimalistická stojacia lampa zo skla a čierneho kovu, Nordlux Molli. Šikmé tienidlo poskytuje rozptýlené svetlo, rameno tienidla je navyše nastaviteľné, takže sa bude hodiť v kútiku na čítanie. (čierna)
Odpojiteľný kábel
nie
Žiarovka
nie
Závit
E14
Výška
156,5cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.