Čierna, mosadz, sklo

Arild je rad svietidiel od Nordluxu v modernom dizajne s industriálnym nádychom. Stojacie svietidlo je elegantnou kombináciou opálového skla, mosadze a matnej čiernej základne. Lampa má nastaviteľnú hlavu, a tak je ideálnym pomocníkom na čítanie alebo dodá večeru tú správnu atmosféru.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Stojacie svietidlo Arild od Nordluxu kombinuje mosadz, opálové sklo a matnú čiernu základňu. Vďaka nastaviteľnej hlave je skvelým pomocníkom na čítanie alebo dodá správnu večernú atmosféru. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.