Nordlux Theo

výrobca Nordlux #2112654003
151
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Drevo & kov

Séria Theo od Nordluxu v sebe snúbi kov a drevo s certifikátom FSC, čím vám domov prináša kúsok prírody, a tak vzniká unikátny pohľad. Stojacie svetlo vyžaruje veľmi jedinečný a moderný dizajnový výraz, ktorý je zmäkčený využitím jaseňového dreva. Lampa má flexibilnú hlavu, a tak vám príjemne posvieti akýmkoľvek smerom si budete priať – napríklad na vašu obľúbenú knihu či osvetlí tmavý kút miestnosti.

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaného lesa.

Stojacia lampa Theo od Nordluxu kombinuje kov a jaseňové drevo, vytvára príjemnú atmosféru a bude sa hodiť napríklad k posteli alebo do čitateľského kútika. (čierna)
Prevedenie
čierna
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Výška
130cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.