🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Freya

výrobca Nordlux #2213124003
K dispozícii v showroome Praha
?
216
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Organicky nadčasové

Novinka z dielne Nordluxu vás zaručene dostane svojou nadčasovosťou a minimalistickým vzhľadom. Rad svietidiel Freya v súčasnom dizajne zaujme objemným horným tienidlom, ktoré obklopuje spodný diel, a tým vytvára elegantnú siluetu. Zároveň zakrýva zdroj svetla, takže stojacie svietidlo vyžaruje mäkké, tlmené svetlo. Lampa je teda ideálna do vášho čitateľského kútika alebo do tmavého kúta.

Nadčasové stojacie svetlo Freya s objemným tienidlom vyžaruje mäkké, tlmené svetlo, je k dispozícii v troch farebných variantoch. (čierna)
Farba kábla
čierna
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.