Nordlux Freya

výrobca Nordlux #2213124003
151 € 121
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Organicky nadčasové

Novinka z dielne Nordluxu vás zaručene dostane svojou nadčasovosťou a minimalistickým vzhľadom. Rad svietidiel Freya v súčasnom dizajne zaujme objemným horným tienidlom, ktoré obklopuje spodný diel, a tým vytvára elegantnú siluetu. Zároveň zakrýva zdroj svetla, takže stojacie svietidlo vyžaruje mäkké, tlmené svetlo. Lampa je teda ideálna do vášho čitateľského kútika alebo do tmavého kúta.

Nadčasové stojacie svetlo Freya s objemným tienidlom vyžaruje mäkké, tlmené svetlo, je k dispozícii v troch farebných variantoch. (čierna)
Farba kábla
čierna
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.