Nordlux Miella

výrobca Nordlux #2412523001
43 € 35
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ryhovaná elegancia

Závesné svietidlo Miella s krásnym vrúbkovaným sklom stelesňuje moderný dizajn a eleganciu. Podlhovasté tienidlo z dymového alebo bieleho skla sa bude skvele vynímať napríklad nad jedálenským stolom – či už samostatne, alebo v skupine viacerých svetiel.

Biely variant obsahuje biely kábel, variant z dymového skla čierny kábel.

Elegantné závesné svietidlo Miella s vrúbkovaným sklom vo 2 farbách – skvele sa hodí nad jedálenský stôl alebo do obývačky. (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, plast
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.