Nordlux Nori 27

výrobca Nordlux #2120813001
178
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Harmónia línií

Nori od Nordluxu je rodina z dielne  Bjørn & Balle, ktorá očarí svojou rozmanitosťou, a zároveň pospolitosťou. Línie, povrchy a tvary sú harmonické a zaručujú jednoduché dizajnové doplnenie vášho interiéru. Krásny orechový prvok s certifikátom FSC skvele dopĺňa chladnú oceľ, meď alebo sklo a je charakteristickým prvkom tejto série.  Vyberte si zo dvoch variantov- biely a meď.

Info o kryte

 

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaného lesa.

Závesné svetlo Nori od Nordluxu s krásnym orechovým  prvkom na vršku v jednoduchom dizajne na ľahké začlenenie do interiéru. K dispozícii v 2 variantoch. (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov/sklo
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.