Nordlux Fremont 3-kit 4000K IP65

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2310056032
46
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Cez de¨nenápadné, po zotmení rozžiari celý priestor. Set 3 vstavaných svietidiel Fremont od Nordluxu môžete mať v 3 farbách. S nastaviteľným sklonom svetla a v úspornom LED vyhotovení. Vďaka vysokému krytiu je bodové svetlo vhodné do kúpeľne.

Montážne rozmery: výška min. 6,8 cm.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Set 3 vstavaných bodových svetiel Fremont od Nordluxu. Nastaviteľný sklon svetla, úsporné LED vyhotovenie, 3 farebné varianty. (brúsená oceľ)
Príkon
4,5W
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.