Nordlux Fallon 6 3-step

Energetická trieda F výrobca Nordlux #47540103
54
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rozsvieťte si podľa chuti

Okrúhle stropné svietidlo Fallon od Nordluxu v elegantnom kovovom plášti je vybavené prepínačom umožňujúcim svietenie vnútorného, ​​vonkajšieho alebo oboch kruhov, prípadne stmievanie vnútorného kruhu. Je dostupné vo dvoch farebných vyhotoveniach. Svetlo je vybavené funkciou pamäť a reset* a možnosťou paralelného zapojenia.

 

*Svetlo Fallon si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Svetlo nie je vhodné na použitie s čidlom.

Okrúhle stropné svietidlo Fallon od Nordluxu s prepínačom intenzity svetla (čierna, oceľový krúžok)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.