Nordlux Fremont 2700K IP23

Energetická trieda F výrobca Nordlux #47570101
15
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Cez deň nenápadné, po zotmení rozžiari celý priestor. Zabudovateľné svietidlo Fremont od Nordluxu môžete mať v 3 farebných variantoch. S nastaviteľným sklonom svetla a v úspornom LED vyhotovení.

Nastaviteľné max. 12°.

Montážne rozmery: výška min. 6,8 cm.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Zabudovateľné svietidlo Fremont od Nordluxu. Nastaviteľný sklon svetla, úsporné LED vyhotovenie, 3 farebné varianty. (biela)
Priemer
8,5cm
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.