Nordlux Stake

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2110360101
27 € 16
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Šetrí vaše oči

Vstavané bodové svietidlo Stake od Nordluxu oceníte pre jeho dizajn šetrný k vašim očiam, vydáva jemné neoslňujúce svetlo. Pri zakúpení externého stmievača je možné stmievať svetlo podľa potreby a ponúka paralelné zapojenie až 15 svietidiel. Zabudované LED žiarovky spotrebujú málo energie a majú dlhú životnosť. Vyberte si elegantný biely alebo čierny variant.

Montážne rozmery: výška min. 5,2 cm. 

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Šetrné bodové svietidlo Stake od Nordluxu vydáva neoslňujúce svetlo, ponúka možnosť paralelného zapojenia. Dve farebné vyhotovenia – čierne alebo biele. (biela)
Priemer
8,7cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.