Vstavané bodové svetlo

Alec od Nordluxu je rad vstavaných svetiel, ktoré budú skvelými pomocníkmi do vášho domu. Jemné neoslňujúce svetlo si vďaka trojstupňovému moodmakeru môžete nastaviť podľa potreby – môže svietiť stred na 100 %, 50 % alebo iba vonkajší krúžok, ktorý bude perfektne fungovať ako nočné svetlo. Svetlo je vybavené funkciou pamäť a reset* a môžete si vybrať z dvoch farebných vyhotovení: čierneho a bieleho.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

*Svetlo Alec si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostáva rovnaký.

alec (png)

Vstavané bodové svetlo Alec od Nordluxu s trojstupňovým moodmakerom, svetlo s funkcou pamäť a reset, vo dvoch farbách. (biela)
Stmievač
áno
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.