Nordlux Albric

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2310340001
38
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové svetlo (nielen) do kúpeľne

Vstavané bodové svietidlo Albric od Nordluxu je skvelým riešením pre vašu kúpeľňu vďaka vysokému krytiu. Poskytuje prirodzené neoslňujúce svetlo; integrovanú LED žiarovku je možné stmievať pri zakúpení externého stmievača. Svetlá môžete zapojiť paralelne. Sú dostupné v bielom a čiernom variante.

Montážne rozmery: výška 4,9 cm, priemer 8,3 cm.

Možnosť inštalácie priamo do izolácie.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Zabudované bodové svetlo Albric je ideálne do kúpeľne a poskytuje prirodzené neoslňujúce svetlo; bodové svetlá možno zapojiť paralelne a sú k dispozícii v bielej a čiernej farbe. (biela)
Farebná teplota
2700K
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
90 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.