Nordlux Birla

Energetická trieda F výrobca Nordlux #84950001
27
skladom 7 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Vstavané stmievateľné svietidlo okrúhleho tvaru Birla od Nordluxu sa postará o príjemné osvetlenie, či už ho umiestnite do interiéru alebo von. Vďaka úspornej LED žiarovke navyše šetrí energiu.

Montážne rozmery: výška min. 6 cm. Možnosť namontovať priamo do izolácie.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Okrúhle vstavané stmievateľné svietidlo Nordlux Birla. Úsporná LED žiarovka. Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri (biela)
Priemer
7cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.