Nordlux Tiaki

Energetická trieda F výrobca Nordlux #49570101
28
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Chytré stmievanie

Bodové svetlo Tiaki od Nordluxu má integrovanú LED, umožňujúcu paralelné zapojenie. Môžete tlmiť jej svetlo vo dvoch krokoch bez použitia stmievača – jednoducho pomocou štandardnej elektrickej zásuvky. Vďaka vysokému IP je vhodné aj do kúpeľne.

Dvojstupňový stmievač Moodmaker – možnosť prepnutia na 2700 K/345 lm alebo 4000 K/600 lm

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Bodové svetlo Tiaki od Nordluxu má integrovanú LED, umožňujúcu paralelné zapojenie. Môžete tlmiť jej svetlo vo dvoch krokoch bez použitia stmievača (biela)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.