Nordlux Roar

Energetická trieda F výrobca Nordlux #84960001
27 € 22
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Vstavané stmievateľné svietidlo okrúhleho tvaru Roar od Nordluxu sa postará o jasné svetlo, či už ho umiestnite do interiéru alebo von. Vďaka úspornej LED žiarovke navyše šetrí energiu.

Montážne rozmery: výška min. 7 cm. Môže byť namontované priamo do izolácie.

Nastaviteľný sklon 30°.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Zabudované stmievateľné svietidlo Nordlux Roar. Úsporná LED žiarovka. Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri (biela)
Priemer
8,5cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.