Nordlux Fremont 3-kit 2700K IP23

Energetická trieda F výrobca Nordlux #47580101
54 € 40
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Cez deň nenápadné, po zotmení rozžiari celý priestor. Set 3 vstavaných svietidiel Fremont od Nordluxu môžete mať v 3 farebných variantoch – bielom, čiernom a vo farbe brúsenej ocele. S nastaviteľným sklonom svetla a v úspornom LED vyhotovení. Svetlo je stmievateľné pomocou nástenného vypínača.

Montážne rozmery: výška min. 6,8 cm.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Set 3 vstavaných svietidiel Fremont od Nordluxu. Nastaviteľný sklon svetla, energetické LED vyhotovenie a možnosť stmievania a bodovka dostupná v 3 farebných prevedeniach, (biela)
Príkon
4,5W
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.