Luxus a elegancia

Séria Franca stelesňuje elegantný prístup k spojeniu klasických lustrov s moderným nádychom závesných svietidiel. Biele sklenené kupoly vyžarujú mäkké rozptýlené svetlo, stropné svietidlo tak príjemne zapadne do obývacieho priestoru alebo do chodby. 

Sklenené tienidlá sa vyrábajú ručne a individuálne, čo im dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu môžu vznikať vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Stropné svietidlo Franca spája klasický luster s moderným prístupom. Vintage detaily v kombinácii s moderným nádychom, sklenené kupoly vydávajú príjemné rozptýlené svetlo. (opálové sklo, mosadz)
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
3x40W
Prevedenie
opálové sklo, mosadz

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.