Nordlux Ufo Maxi

výrobca Nordlux #25626001
59
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vesmírna inšpirácia

Už názov nástenného/stropného svietidla Ufo od Nordluxu napovedá, kde sa severskí návrhári inšpirovali. Jednoduché svetlo s nenápadným odkazom na sci-fi v celosklenenom variante bude ideálnym osvetlením predsiene alebo menšej izby.

Nástenné/stropné svietidlo Nordlux Ufo v celosklenenom vyhotovení (biela)
Hĺbka
11cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP43/44
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.