Nordlux Ancona Maxi kartáčovaná ocel

výrobca Nordlux #25316132
54
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mnohoraké využitie

Štýlové stropné svetlo Ancona v mäkkých linkách je vzhľadom na krytie IP44 vhodné do kúpeľne alebo do miestností so zvýšenou vlhkosťou. Sklenené tienidlo na základni vo variante z leštenej ocele nájde u vás doma viacero využití. Svetlo má mnoho rôznych aplikácií a hodí sa do väčšiny izieb v interiéri ako na strop, tak na stenu.

Štýlové stropné svietidlo Nordlux Ancona s vysokým krytím je veľmi vhodné do kúpeľne. (Závit: E27)
Hĺbka
8cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP43/44
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.