UMAGE Eos Up bílá

výrobca Umage kolekce EOS #2142
140
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadýchaná hebkosť

Nadýchaná nástenná lampa z pravých husacích pierok Eos Up v jemnej bielej farbe z dánskej dizajnérskej dielne UMAGE bude ozdobou vášho domova. Je hebká na dotyk a vašej spálni dodá mäkké, intímne svetlo. Dostupná v troch veľkostiach. Nemáte miesto na stene? Eos up môžete pripevniť aj pri strope. Nechajte sa rozmaznávať neopakovateľnou atmosférou.

variant Ø 30 cm má výšku tienidla 14 cm

variant Ø 40 cm má výšku tienidla 15 cm

variant Ø 70 cm má výšku tienidla 27 cm

ČISTENIE

Tienidlo môžete vyčistiť (odstrániť prach) pomocou sušiča na vlasy s nastavením najnižšej teploty. Ak na tienidle stále zostáva prach, použite vlhkú handričku.

Elegantná pierková nástenná lampa UMAGE Eos Up – hebký dotyk dánskeho dizajnu. Ideálna do spálne ( Priemer: Ø30cm)
Materiál
husacie perie, textil & kov
Maximálny príkon
15W
Prevedenie
biela
Stmievateľné
áno
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.