Nordlux Standard

výrobca Nordlux #25326001
16
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasový štandard

Na minimalistické svietidlo Nordlux Standard v nadčasovom dizajne sa môžete spoľahnúť. Tienidlo z mliečneho skla prinesie do vášho domova teplé mäkké svetlo. Najlepšie sa bude vynímať v kúpeľni, vstupnej hale a pre svoju praktickosť nájde svoje miesto aj v detskej izbe.

Minimalistické nástenné/stropné svietidlo Nordlux Standard so skleneným tienidlom poskytujúcim mäkké a teplé svetlo (biela)
Hĺbka
7,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.