Nordlux Avenue

Energetická trieda F výrobca Nordlux #73561132
35 € 21
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický dizajn

Stropné svetlo Avenue od Nordluxu v klasickom nadčasovom dizajne na lište s dvoma spotmi, ktoré môžu byť otočené všetkými smermi, má širokú škálu použitia. Minimalistické chrómové vyhotovenie sa bude hodiť do priestranných miestností vášho bytu, nech už máte interiér zariadený v akomkoľvek štýle.

Stropné svetlo Avenue od Nordluxu v klasickom nadčasovom dizajne na lište s dvoma spotmi  (kartáčovaná oceľ)
Prevedenie
kartáčovaná oceľ
Životnost žárovky
15000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
GU10

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.