Luxus a elegancia

Séria Franca stelesňuje elegantný prístup k spojeniu klasických lustrov s moderným nádychom závesných svietidiel. Biela sklenená kupola vyžaruje mäkké rozptýlené svetlo; svietidlo je tak príjemné do obytnej zóny alebo do kuchyne. 

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu môžu vznikať vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Závesné svietidlo Franca spája klasický luster s moderným prístupom. Vintage detaily v kombinácii s moderným nádychom; sklenená kupola vydáva príjemné rozptýlené svetlo. (opálové sklo, mosadz)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.