Nordlux Strap 16

výrobca Nordlux kolekce Strap #2020013001
151 € 128
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kov a koža

Kombinácia kovu a kože je v súčasnosti veľkým trendom. Severský štýl závesného osvetlenia Strap sa skvele hodí do moderného interiéru. Elegantný úzky kožený remienok dodáva kovovému tienidlu teplý, a zároveň surový vzhľad. V balení nájdete dva remienky v hnedej a čiernej farbe, takže je len na vás, ktorý z nich spolu s prvkom z brúsenej ocele vytvorí konečný vzhľad vášho svietidla.

Severské, elegantné kovové závesné svietidlo Nordlux Strap s vymeniteľnými koženými remienkami. (krémovo biela)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, koža
Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.