Nordlux Milford mosaz

výrobca Nordlux kolekce Milford #2213203001
97
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampión z opálového skla

Milovali ste v detstve lampióny? Vyberte si Milford od Nordluxu. Originálne závesné svietidlo z bieleho opálového skla so skladaným vzhľadom môžete mať v okrúhlom alebo podlhovastom variante. Vďaka mosadzným detailom dodá vašej obývačke alebo jedálni punc jedinečnosti. 

Závesné svietidlo Milford od Nordluxu. Originál z bieleho opálového skla so skladaným vzhľadom a mosadznými detailmi. Do obývacej izby aj jedálne ( Priemer: Ø20cm)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.