Luxus a elegancia

Séria Franca stelesňuje elegantný prístup ku spojeniu klasických lustrov s moderným nádychom závesných svietidiel. Biela sklenená kupola vyžaruje mäkké rozptýlené svetlo, nástenné svietidlo tak príjemne zapadne do obytnej zóny alebo čitateľského kútika. 

Sklenené tienidlá sa vyrábajú ručne a individuálne, čo im dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Nástenné svietidlo Franca spája klasický luster s moderným prístupom. Vintage detaily v kombinácii s moderným nádychom, sklenené kupoly vydávajú príjemné rozptýlené svetlo. (opálové sklo, mosadz)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.