Mäkký obláčik

Tvar obláčika nástenného svietidla Skyku Cloud od Nordlux sa perfektne hodí do detskej izby alebo škôlky. Sklenená kupola vyžaruje príjemné rozptýlené svetlo, ktoré je ideálne na čítanie pred spaním a aj pre pocit bezpečia detí v noci. Roztomilé svietidlo môžete mať v jemnom bielom vyhotovení.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Nástenné svietidlo v tvare obláčika Skyku Cloud od Nordluxu v bielej farbe poskytne príjemné rozptýlené svetlo v detskej izbe alebo v škôlke. (biela)
Farba kábla
biela
Dĺžka
37cm
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.