Nordlux Bruna Bear

výrobca Nordlux #2312951018
70
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Medvedík Bruna

Perfektné nástenné svietidlo do každej detskej izby, to je Bruna Bear od Nordluxu. Biely nos medvedíka z opálového skla poskytuje príjemné rozptýlené svetlo, takže sa bude hodiť aj ako nočné svetlo, aby sa vaše deti cítili bezpečne. Nástenné svietidlo perfektne posvieti v detskej izbe alebo v škôlke, a zároveň poslúži ako roztomilá dekorácia.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Nástenné svietidlo Bruna Bear od Norduxu dokonale posvieti v detskej izbe, a zároveň poslúži ako dekorácia. Biely nos z opálového skla vyžaruje príjemné mäkké svetlo. (hnedá)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.