Nordlux Chisell

výrobca Nordlux #2312111035
59 € 47
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Očarujúce art déco

Nástenné svietidlo Chisell ponúka modernú kombináciu mosadze a krúteného skla. Vďaka nezvyčajnej sklenenej kupole vytvára na priľahlej stene neobvyklý svetelný efekt. Svietidlo perfektne vynikne v interiéri ako solitér, je vhodný do obývacej izby alebo chodby.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Nástenné svietidlo Chisell 25 kombinuje krútené sklo a mosadz, pristane mu to samostatne aj v skupine. Vyrába sa ručne a jednotlivo, čo mu dodáva živý vzhľad. (mosadz)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
18cm
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.