Očarujúce art déco

Závesné svietidlo Chisell 25 ponúka modernú kombináciu mosadze a zvlneného skla. Vďaka nevšednej sklenenej kupole vytvára na okolitej stene neobvyklý svetelný efekt. Svietidlo perfektne vynikne v interiéri ako solitér, ale pristane mu to aj v skupine viacerých svietidiel.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu môžu vznikať vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Závesné svietidlo Chisell 25 kombinuje zvlnené sklo a mosadz, pristane mu to samostatne i v skupine. Vyrába sa ručne a jednotlivo, čo mu dodáva živý vzhľad. (mosadz)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.