Nordlux Mento

Energetická trieda G výrobca Nordlux #75531001
70 € 49
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Praktický minimalizmus

Ak máte byt zariadený v modernom minimalistickom duchu, určite budete potrebovať svetlá a lampy z radu Mento. Zakladajú si hlavne na funkčnosti a všetky zbytočné detaily idú bokom. Jednoduchá nástenná lampička pôsobí diskrétne, a pritom sa pre vás môže stať nenahraditeľnou. Praktické flexibilné rameno umožňuje nasmerovať svetlo tam, kam potrebujete.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Jednoduchá nástenná lampa Nordlux Mento s flexibilným ramenom v minimalistickom duchu (biela)
Priemer
3,5cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.