Univerzálny stojan

Občas jednoducho potrebujete viac svetla. S UMAGE Tripod stojanom vaša lampička osvetlí priestor úplne jednoducho. Tienidlo z radu UMAGE umiestnite na UMAGE Tripod a lampička môže byť až o 18,6 cm vyššia. Nožičky možno nasadiť dvoma spôsobmi, takže výšku umiestnenia tienidla môžete ešte upravovať. Toto je iba stojan, žiarovky a tienidlá je potrebné dokúpiť samostatne (pozri súvisiace produkty). Vyberte si zo štyroch farebných vyhotovení.

 

Stojan pod UMAGE lampičky. Kombinovateľný s IMAGE tienidlami Eos, Silvia, Carmina atď. Výška 18,6 cm v štyroch farebných vyhotoveniach  (biela)
Materiál
hliník
Maximálny príkon
15W
Prevedenie
čierna
Priemer základne
15,8/24cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.