UMAGE Santé table

výrobca Umage #4052R
130 € 91
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálny stojan

S jednoduchým, a predsa elegantným  stolným stojanom Santé bude takmer každé tienidlo UMAGE ozdobou vášho interiéru. Doprajte svojmu domovu dotyk luxusu. Stojan je k dispozícii v štyroch farebných variantoch. Ide len o stojan, žiarovky a tienidlá je potrebné dokúpiť samostatne (pozri súvisiace položky).

 

Jednoduchý a elegantný stolný stojan Santé. Vhodný pre väčšinu menších tienidiel UMAGE (leštená mosadz (rozbalené))
Materiál
hliník, oceľ
Maximálny príkon
15W
Prevedenie
mosadz
Priemer základne
22cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.