UMAGE Cassini 20

výrobca Umage #2416
249 € 125
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Prstence Saturnu

Svetlo inšpirované prstencami Saturnu, pomenované podľa sondy, ktorá ich mala za úlohu preskúmať, to je UMAGE Cassini 20. Panel poskytuje svetlo smerom nahor a nadol, čím okolitý priestor získava jemnú atmosféru. Bude vyzerať skvele vo vstupnej hale alebo bude ozdobou nad vaším kuchynským stolom. Je už blen na vás, ktorú z dvoch farebných variantov si vyberiete. 

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

 

Čierne závesné svetlo, zabudovaný panel LED, svieti nahor aj nadol. (biela)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka kábla
270cm
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Index podania farieb (CRI)
82 Ra

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.