Rafinovaná asymetria

Dánska dizajnérka Maria Berntsen hľadala inšpiráciu v organických tvaroch, a tým položila základ série Shapes od Nordluxu. Nechajte sa očariť jedinečným tienidlom z opálového skla v asymetrickej forme, ktorá sa skvele dopĺňa s lesklou mosadznou základňou. Spolu tak vytvárajú rafinované umelecké dielo. Cez tienidlo nástennej lampičky preniká mäkké rozptýlené svetlo, ktoré dodá každej miestnosti jemnosť. Nech ju umiestnite kamkoľvek, ozdobí každý kút vášho domova.

Nástenná lampička Shapes od Nordluxu s tienidlom z opálového skla v kombinácii s mosadznou základňou. Tienidlo asymetrickej formy dodáva priestoru mäkkú rozptýlenú žiaru. (mosadz)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.