Nordlux Shapes

výrobca Nordlux #2120055035
238 € 202
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rafinovaná asymetria

Inšpiráciu hľadala dánska dizajnérka Maria Berntsen v organických tvaroch, čím položila základ série Shapes od Nordluxu. Nechajte sa očariť jedinečným tienidlom z opálového skla asymetrickej formy, ktorá sa skvele dopĺňa s lesklou mosadznou základňou. Spoločne vytvárajú rafinované umelecké dielo. Tienidlom stolovej lampičky prechádza mäkké rozptýlené svetlo, ktoré dodáva jemnosť každej miestnosti. Nech ju umiestnite kamkoľvek, bude ozdobou každého kúta vášho domu.

 

Stolová lampa Shapes od Nordluxu s tienidlom z opálového skla v kombinácii s mosadznou základňou. Tienidlo asymetrickej formy dodáva priestoru mäkkú rozptýlenú žiaru. (opálové sklo, mosadz)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.