Nordlux Orbiform

výrobca Nordlux #2010673047
76
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Čaro diamantového svitu

Dodajte svojmu domu čaro exkluzivity so svetlom Orbiform, ktoré kombinuje pôvab brúseného skla a päťuholníkový tvar tienidla ozdobený mosadzným prvkom. Vďaka diamantovému vzoru dodá vášmu interiéru jedinečný svetelný efekt a slávnostnú atmosféru. Luster sa hodí nad jedálenské stoly alebo konferenčné stolíky alebo na osvetlenie tmavších kútov miestnosti, ktoré hra svetla krásne rozjasní.

Elegantné závesné svetlo z brúseného skla s diamantovým vzorom a mosadzným prvkom – Nordlux Orbiform. (dymové sklo, mosadz)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.