🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Milford wood

výrobca Nordlux kolekce Milford #48915001
K dispozícii v showroome Praha
?
108
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampión z opálového skla

Milovali ste v detstve lampióny? Vyberte si Milford od Nordluxu. Originálnu stolnú lampičku z bieleho opálového skla so skladaným vzhľadom vo variante s certifikovaným dreveným podstavcom môžete mať na nočnom stolíku aj vy. Dodá punc jedinečnosti vašej spálni, ale aj jedálni alebo vašej obývačke.

Originálnu stolnú lampičku Milford z bieleho opálového skla so skladaným vzhľadom vo verzii s dreveným podstavcom môžete mať v spálni aj vy (svetlé drevo, opálové sklo)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, drevo
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.