Nordlux Siv

výrobca Nordlux #45875001
43
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jedinečnosť mramoru

Krásna stolová lampa Siv si získa všetku pozornosť. Jej dizajn sa zakladá na kontraste medzi mramorovým povrchom a teplým svetelným zdrojom. Táto lampa vyzerá surovejšie ako jej sestra, a predsa dodá vašej izbe štýl a eleganciu. Mramor vo dvoch farbách obohatí váš interiér jedinečnými farbami, vzormi a štruktúrou, prináša originalitu a nevšedný zážitok. Kombinujte s dekoratívnymi žiarovkami z našej ponuky.

Stolová lampa Nordlux Siv z mramoru s jedinečným vzorom a štruktúrou vo dvoch farbách (biely mramor)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
ostatné
Maximálny príkon
60W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.