Nordlux Alton

výrobca Nordlux kolekce Alton #47645047
86
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zasnená nostalgia

Stolová lampička Alton od Nordluxu s opálovým alebo dymovým tienidlom dodá interiéru zasnenú, nostalgickú atmosféru. Jemne brúsené mosadzné alebo čierne detaily a hladká silueta spolu so štíhlymi nosnými prvkami sú zárukou elegantného a unikátneho vzhľadu.

Ručne fúkané sklo bolo vyrobené na mieru a môže obsahovať vzduchové bubliny.

Stolová lampička Alton od Nordluxu. Spojenie jednoduchosti a elegancie (dymové sklo, čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.