Štýlové a variabilné

Obľúbené lampy Ray sú štýlové a ponúkajú veľa variantov, ako ozdobiť váš interiér. Môžete si vybrať kombináciu farieb a materiálov. Svietidlá sú vyrobené z čierneho kovu alebo bieleho opálového skla v kombinácii s chrómovou základňou. Použite ju ako dekoratívnu lampičku v rohu, ktorý potrebuje trochu viac svetla, ako lampu na čítanie pri pohodlnom kresle alebo ako osvetlenie do spálne. Je vhodná do všetkých miestností v interiéri, skvelým doplnkom budú aj závesné a stojacie alebo nástenné svietidlá z rovnakej série.

Mosadzný krúžok je odnímateľný.

Stolová lampička Nordlux Ray s chrómovou alebo bielou základňou a nastaviteľným tienidlom z opálového skla alebo čierneho kovu (chróm, opálové sklo)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
40W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.